Dongguan Del Lazer Teknolojisi Co, Ltd

Size Mükemmel Ürünler ve Hizmetler Sağlama.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Dongguan Del Laser Technology Co., Ltd

Sertifika
iyi kalite Lazer markalama makinası satış için
iyi kalite Lazer markalama makinası satış için
Del lazer kesim makinesi harika. Birçok dünyanın gelişmiş lazer kesme ekipmanı var. Makineler eşsiz ve iyi performans gösterir.

—— Sanjay Koul

Renkli baskı ve lazer kesme makinesi beni şaşırttı. Piyasada gördüğüm tek makine aynı anda kesme ve baskı yapabilen makine.

—— Laurawu

küçük lazer kesim makinesi istikrarlı ve ucuzdur. Bu hizmetten çok memnun kaldım. Del Laser harika.

—— Gambari

Ben sohbet şimdi

Dongguan Del Laser Technology Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7
Dongguan Del Laser Technology Co., Ltd Dongguan Del Laser Technology Co., Ltd Dongguan Del Laser Technology Co., Ltd Dongguan Del Laser Technology Co., Ltd Dongguan Del Laser Technology Co., Ltd Dongguan Del Laser Technology Co., Ltd Dongguan Del Laser Technology Co., Ltd
Del Laser Technology Co. Ltd office building Factory The company factory building Machines The workshop Receptionist the office building inside

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : DEL LAZER
No. Çalışanları : 300~350
Yıllık satış : 1000000-4000000
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 80% - 90%
Dongguan Del Lazer Teknolojisi Co, Ltd otomatik ekipman geliştirmeye ayırdığı yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Misyonu olan "işçilerin yerine geçecek makineler" ile ilgili olarak şirket, müşterilerin otomatik operasyona tam olarak başlamasına yardımcı olur ve yüksek performans, yüksek kalite ve yüksek verimlilik sağlayan otomatik ekipman araştırması ve geliştirilmesi üzerinde yoğunlaşır ve 24 saat dünya çapında önde gelen sanayi ekipmanı üreticisi olmak için hizmet vermektedir.

Şirket kuruluşundan bu yana, Teknolojik yenilik yoluna sadık kalarak modern bir işletme sistemi kurduk, kolajlar ve akademik enstitülerle de değişim ve işbirliği yaptık ve yüksek hızlı deri kesim, endüstriyel otomatik işaretleme gibi projeleri bitirdik. , endüstriyel renkli baskı ve yazılım ve donanım gelişmeleri ve 30'dan fazla Çin Buluş patenti ve Faydalı Model Patent elde etti. Bu alanda, başarılı bir şekilde, otomatik deri kesme makinesi, otomatik deri renkli baskı ve lazer kesme makinesi ve otomatik baskı hattı lazer kesme ekipmanı gibi deri işleme otomatik ekipmanı 5 serisi çıkardık ve bu ürünler High-Tech ürünleri olarak tanımlandı. Guangdong Eyaletindeki hükümet tarafından.

Ekipman, yerli deri işleme alanının siyahını dolduran ayakkabı, çanta ve bavul, oyuncak, spor malzemeleri vb. Gibi yoğun emek gerektiren endüstriler için yaygın olarak kullanılmaktadır. Ekipmanların kontrol yazılımı, dünyanın en gelişmiş tasarım dilini benimser ve temel bileşenlerin hepsi Almanya ve Japonya'dan ithal edilir. Ekipmanın yeniliği, varolan teknolojik süreci tam olarak tersine çevirerek, işletme üretim maliyetini düşürmek için emek ve hammadde, bıçak kalıp ve kesme makinelerinin atıklarını büyük oranda azaltmaktadır. İstikrar, etkinlik, istihbarat ve tam otomasyon özellikleri ile ekipman kararma, işaretleme ve renkli yazdırma işlemlerinin entegrasyonunu gerçekleştirir ve otomatik üretimi takip eden işletmeler için en iyi seçimdir.

Del, tüm müşterileri ile birlikte bir kazan-kazan planı uygulamayı ve ilk marka imalat ve endüstriyel otomasyonu üretmeyi ve mükemmel ürün, samimi işbirliği ve etkin hizmetle üretim için sanayi 4.0'u elde etmek için sürekli geliştirmeyi hedeflemektedir.

İletişim bilgileri
Dongguan Del Laser Technology Co., Ltd

Tel: 86-1380-2459171

Faks: 86-0769-88701088

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)